Strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies) do prowadzenia statystyk odwiedzin.

close

Historia

Zajmujemy się wykonywaniem nadruków na odzieży zamówionej w naszym sklepie a także powierzonej przez klienta. Nadruki wykonujemy już od jednej sztuki zarówno według wzoru przesłanego przez zamawiającego jak i wybranego z naszej galerii. Dodatkowo oferujemy usługi plotowania folii samoprzylepnej, z której można przygotować naklejki na wszelkiego rodzaju sztywne materiały (auta, szyldy, kaski ochronne itp.).

www.nakoszulkach.pl to nowa odsłona sklepu www.lobuziaki.eu. Aktualnie obydwa adresy prowadzą do tego samego sklepu internetowego. Sukcesywnie wprowadzamy towary do nowego sklepu i dzień po dniu w miarę wolnego czasu będziemy powiększać naszą ofertę. Zapytania o dostępność towarów ze starego sklepu i aktualne ceny prosimy kierować na adres e-mail nadruki@nakoszulkach.pl.

Stawiamy głównie na jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komentarzami na allegro. Przez ponad 2 lata działalności otrzymaliśmy 100% pozytywnych komentarzy. Klienci chwalą nas zarówno za jakość jak i czas realizacji. Jeśli mimo wszystko obawiają się Państwo zakupów poprzez sklep on-line na życzenie wystawimy dla Państwa specjalną aukcję, ale cena wzrośnie o prowizję allegro (4%).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilęSigns.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej