Strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies) do prowadzenia statystyk odwiedzin.

close

Bluza ADLER High-Visibility

Bluza ADLER High-Visibility

Bluza w kolorach fluorescencyjnych z naszytymi paskami odblaskowymi

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

  • 97 - odblaskowy żółty
  • 98 - odblaskowy pomarańczowy
Cancel


98,00 zł brutto

Bluza w kolorach fluoroscencyjnych z naszytymi paskami odblaskowymi (certyfikowane, firmy 3M). Wewnętrzna strona bluzy czesna. Odzież certyfikowana zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20 471:2013- odzież ostrzegawcza o wysokiej widoczności do użytku profesjonalnego. Odzież certyfikowana zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 13 688:2014 – odzież ochronna.

Materiał:

- 100% poliester

- gramatura 300g/m2

EN ISO 20471:2013 (klasa 3) - w normie określono wymagania dla odzieży o intensywnej widzialności, która daje możliwość wizualnej sygnalizacji obecności w strefie ruchu użytkownika dla operatorów pojazdów lub innych urządzeń mechanicznych, w każdych warunkach oświetlenia, zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności przy oświetleniu przez reflektory pojazdu. Klasa 3 (wysoki stopień widoczności) / Klasa 2 (średni stopień widoczności) / Klasa 1 (najniższy stopień widoczności)

EN ISO 13688:2014 - w niniejszej Normie Międzynarodowej określono ogólne wymagania, dotyczące wykonania, z zakresu ergonomii, nieszkodliwości, oznaczania wielkości, procesu starzenia, kompatybilności i znakowania odzieży ochronnej oraz informacji, które powinien dostarczać producent wraz z wyrobem.

 

Tabela rozmiarów na stronie producenta.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilęSigns.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej